O nás

Historie společnosti ATEX Planá s.r.o. sahá do roku 1991, kdy vznikla z veřejné obchodní společnosti ATEX.

ATEX Planá s.r.o. je česká firma a jediným stoprocentním vlastníkem je Ing. Vladimír Kabeš. Sídlo společnosti je v Plané nad Lužnicí (okres Tábor) s pobočkami v Praze a Jihlavě.

Prodejní sortiment společnosti čítá jmenovitě střešní okna, rolety, markýzy a žaluzie, lemování, půdní schody, stavební pouzdra a mnoho dalších výrobků pro váš byt či dům.

Firma ATEX Planá s.r.o. zaznamenala od roku 2003 výrazný rozvoj, o čemž svědčí několik získaných ocenění. V roce 2008 se umístila v TOP 50 nejlepších firem ze všech resortů hospodářství Jihočeského kraje, v roce 2011 se umístnila na druhém místě v prodeji dveří a zárubní PORTA DOORS v České a Slovenské republice, a v roce 2012 získala cenu "PORTOS" jako nejdynamičtěji se rozvíjející obchodník se dveřmi PORTA DOORS. V roce 2016 obdržela, při příležitosti výročí 25 let firmy Fakro, ocenění nejvýznamnější firmy v ČR v prodeji střešních oken a půdních schodů Fakro.

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Vyzkoušejte náš konfigurátor
Vyzkoušejte náš konfigurátor
Zaujala Vás naše nabídka markýz a rádi by jste získali předběžnou cenovou kalkulaci pro Vaší objednávku? Připravili jsme pro Vás konfigurátor, který Vám kromě předběžného výpočtu ceny umožní přímé odeslání poptávky našich výrobků a služeb.